- Reklama -euro
- Reklama -svět ženy

Moto Guzzi: První novinky 2022 přicházejí do dealerství

Date:

Share post:

Model V7 Stone, poháněný 65koňovým motorem o objemu 850 cm3 je pohodlnější, lépe vybavený a má lepší finální zpracování, aniž by ztratil cokoli ze svého charakteru, kterým jsou všechny motocykly Moto Guzzi tak výjimečné. Nyní jsou k dispozici jeho dvě zbrusu nové barevné varianty Giallo Metallico a Grigio Alluminio, přičemž populární barvy Nero Ruvido a Arancione Rame zůstávají v nabídce.

Klasičtější a elegantnější verze Special si zachovává svoji barevnou škálu a je k dispozici v barvách Blu Formale a Grigio Casual.

Moto Guzzi V7 Stone je u prodejců již nyní za cenu 8899 €, zatímco V7 Special stojí 9499 €.

Řada Moto Guzzi V85 TT také přichází v roce 2022 se změnami. Klasické cestovní enduro s orlem ve znaku si zachovává stejný technický základ, ale přináší novou barvu Verde Altaj, jeden z nejkonečných odstínů italského výrobce.

Klasická varianta Verde Altaj doplňuje v nabídce stávající jednobarevné provedení Nero Etna a vícebarevné kombinace Giallo Mojave a Rosso Uluru s červeným rámem a držákem masky.

Moto Guzzi V85 TT 2022 se prodává za 11999 €, zatímco vícebarevné verze „Evocative Graphics“ stojí 12299 €.

Beze změny nezůstává ani model Moto Guzzi V85 TT Travel, který vyniká svými speciálními barvami a grafikou, a díky bohaté základní výbavě je obzvlášť vhodný pro cestování. Model V85 TT Travel je nyní k dispozici ve speciální barvě Grigio Grigna s novou grafikou na bočních kapotách a nádrži. Standardní výbava nabízí vyšší a účinnější plexištít Touring, boční kufry Urban, vyhřívané rukojeti a multimediální platformu Moto Guzzi MIA, která umožňuje spojení chytrého telefonu s motocyklem. Standard u tohoto modelu rozšiřuje centrální stojan a čidlo tlaku v pneumatikách.

Cena modelu Moto Guzzi V85 TT Travel je 32999 Kč.

Speciální edice V85 TT Guardia d’Onore přijde k dealerům během února. K dispozici je limitovaných 1946 kusů, které připomínají 75 let spolupráce Moto Guzzi a Reggimento Corazzieri, strážní jednotkou, která doprovází italské prezidentské konvoje.

Moto Guzzi V85 TT Guardia d’Onore se bude prodávat za 12799 €.

Modelová řada Moto Guzzi V9 vstupuje do roku 2022 bez vizuálních změn, zato však se sníženými cenami jednotlivých provedení. Moto Guzzi V9 Bobber se aktuálně prodává za 249990 Kč, model V9 Roamer je u prodejců za 299990 Kč a speciální výroční model V9 Bobber Centenario je až do vyprodání zásob v nabídce za 229990 Kč.

- Reklama -PR články

Další články autora

Syndrom dráždivého tračníku – co o něm vlastně víme?

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je porucha zažívacího systému, spojená s řadou příznaků.  Opakující se bolesti břicha, obecný pocit nepohodlí,zvláště...

Několik tipů, jak překonat strach z odmítnutí od žen

Bojíte se odmítnutí žen tolik, že je radši ani neoslovujete? A chcete to změnit? Podívejte se na několik...

Jaké je tajemství barvy larimaru?

Vlastnosti larimaru ovlivňují různé prvky, například měď, vanad, hematit, fosfor a křemík. Přesný proces, při kterém tento minerál...

Covidový zápal plic? Při rozhodování, zda do nemocnice, pomůže aplikace

Je možné bezpečně léčit vybrané pacienty s covid pneumonií v pohodlí domova? Univerzitní nemocnice v Martině toto řešení...